پله معلق فلزی

 

پله معلق فلزی-نوین پله

طراحی پله فلزی معلق

طراحی پله معلق و پله گرد فلزی یکی از جدیدترین ایده‌ها به حساب می‌آید. پله معلق را با نام پله شناور، پله کنسولی، پله آویز و… نیز شناحته شده است که طراحی آن به گونه‌ای است که گویی پله‌ها از دیوار بیرون زده‌اند و هیچ تکیه گاهی ندارند.

در واقع این پله‌ها مانند پله مارپیچ توسط شاسی‌های از جنس آهن کاملا به دیوار محکم شده‌اند و از پس وزن و فشار زیاد به خوبی برمی آیند. هر کدام از پله‌ها هیچ گونه اتصالی به زمین ندارند و معلق به نظر می‌رسند.

نصب پله معلق فلزی

باید به گونه‌ای نصب شود که تحمل فشار‌های زیاد را داشته باشد که با توجه به نوع دیواری که کف پله‌ها بر روی آن نصب و شاسی کشی می‌شود، انجام می‌گیرد.

پله معلق آهنی

مانند پله دوبلکس دارای استحکام بسیار بالایی است که در کنار این استحکام و دوام، فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

کاربرد پله معلق فلزی

پله معلق فلزی از ایده‌های جدید است که استفاده از آن هر محیطی را زیباتر می‌کند که با توجه به نیاز آن به فضای کم، در ساختمان‌های امروزی بسیار پرکاربرد به حساب می‌آید. برای طراحی این پله از متریال‌های مختلفی چون چوب، بتن و… می‌توان استفاده کرد که هر کدام را که با دکوراسیون محیط بیشتر همخوانی دارد، باید انتخاب کرد.

مزایای اجرای پله معلق آهنی

این پله ها و پله گرد علاوه بر کاربرد اصلی شان که همان فراهم ساختن امکان دسترسی به طبقات دیگر است، به عنوان یک عنصر دکوراتیو نیز عمل می کند.این نوع پله نمایی زیبا و مدرن به فضای منزل میدهند.با توجه به امکان اجرای این نوع پله با مواد مختلف، به آسانی می توان هارمونی مناسبی بین دکوراسیون منزل و راه پله ایجاد کرد.

امکان اجرای پله معلق فلزی به صورت کرو یا منحنی وجود دارد که زیبایی منحصر به فردی دارد.این نوع راه پله  استحکام بالایی دارد و قابلیت تحمل و وزن های زیاد را دارد.با اجرای پله معلق فلزی فضای مفید خانه افزایش خواهد یافت.

به دلیل نداشتن اتصال پله پایه به زمین، فضای زیر پله آزاد است و می توان از آن استفاده کرد.سیستم این پله ها به صورت مجزا از یکدیگر می باشند و این موضوع امکان عبور نور خورشید و افزایش روشنایی فضا را فراهم می کند.

پله معلق فلزی-نوین پله

پروژه های ما

نوین پله

ارائه دهنه انواع پله ساختمانی

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *