پله گرد

پله گرد دوبلکس مدرن داخل ساختمان و نصب آن

پله گرد دوبلکس داخل ساختمان

مدل ها و طرح‌های مختلف پله گرد دوبلکس

پله گرد دوبلکس مدرن

طراحی و ساخت پله گرد دوبلکس مدرن بستگی به دکوراسیون و معماری فضای داخل منزل شما دارد. معمولا در طراحی پله گرد دوبلکس از مدل ها ، رنگ ها و مصالح مختلفی استفاده می‌شود. طرح های به کار رفته در پله گرد دوبلکس از جنس چوب، استیل، شیشه و فلز هستند. برخی اوقات نیز ممکن است ترکیبی از مدل های مختلف به کار برود. در بعضی از مدل های پله گرد دوبلکس از محافظ و نرده استفاده می‌شود در حالی که ممکن است برخی نیز بدون محافظ طراحی شوند.

www.novinpele.com

پله گرد

پله گرد چوبی دوبلکس

از آنجا که چوب یکی از متریال هایی است که در طراحی اهمیت زیادی دارد، در ساخت پله گرد نیز از چوب استفاده می شود. چوب فضای خانه شما را دلنشین، سنتی و زیبا جلوه می دهد. یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین مدل پله گرد است.
در فضای داخلی منازل معمولاً از این پله گرد چوبی دوبلکس استفاده می شود. راه رفتن بر روی پله گرد چوبی فضای خانه را برای شما جذاب و دلنشین می کند.  در اطراف آن نیز نرده های چوبی برای زیباتر نشان دادن دکوراسیون به کار می رود. آنچه در طراحی پله گرد چوبی اهمیت دارد، نوع طراحی، متریال های به کار رفته در آن و ترتیب قرار گیری نرده ها و پله است.
در سبک مدرن پله گرد چوبی از تزئینات، نقاشی های مدرن یا کلاسیک، اشکال منحنی و زاویه‌دار استفاده می شود. این امر بستگی به سلیقه شما دارد. قیمت پله گرد چوبی دوبلکس بستگی به متریال مورد استفاده، متراژ، سبک و طراحی شما بستگی دارد.

پله گرد چوبی

پله گرد شیشه‌ای – چوبی دوبلکس

در طراحی پله گرد چوبی دوبلکس می توانید از ترکیب شیشه و چوب استفاده کنید. در این طرح، شیشه در قسمت پایین نرده پله گرد قرار می گیرد. معمولاً از شیشه های کریستال و شفاف استفاده می شود تا فضای اطراف به خوبی قابل مشاهده باشد. شیشه های به کار رفته در پلهگرد شیشهای چوبی دوبلکس ایمن و مقاوم هستند و به راحتی ضربه نمی‌خورند یا شکسته نمی‌شوند.

پله گرد چوبی

پله گرد شیشه‌ای دوبلکس

یکی از طرح های لوکس و مدرن پله گرد دوبلکس است. در منزل یا محل کار خود می توانید از این نوع پله گرد استفاده کنید. شیشه به کار رفته در پله گرد شیشهای دوبلکس از نوع سکوریت است و مقاومت بالایی دارد.
برای زیباتر جلوه دادن می توانید شیشه را در رنگها و طرح های مختلف به کار ببرید. برخی طراحان به همراه شیشه از نرده نیز استفاده می‌کنند، زیرا دکوراسیون منزل یا محل کار شما را زیبا و جذاب می کند.

پله گرد شیشه ای 3

پله گرد فلزی دوبلکس

پله گرد فلزی دوبلکس یکی از پرکاربردترین نوع پله گرد است که در طراحی دکوراسیون داخلی به کار می‌رود. با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خود می‌توانید مدل پله گرد فلزی را انتخاب کنید. پله گرد فلزی را می‌توانید به تنهایی یا به صورت ترکیبی به کار ببرید و فضایی متفاوت در منزل خود بوجود بیاورید.

پله گرد فولادی

اگر به دنبال طراحی راه پله و پله گردی زیبا در منزل خود هستید، می توانید از راهنمایی‌های مشاورین ما در شرکت نوین پله استفاده کنید و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید.

منبع:https://www.eestairs.com/en/projects/33667-sci-hundervood-monaco

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *