پله گرد

مدل پله گرد چوبی، فلزی و دوبلکس

مدل مختلف پله گرد چوبی، فلزی و دوبلکس

پله گرد دوبلکس مدرن

طراحی و ساخت پله گرد بستگی به دکوراسیون و معماری فضای داخل منزل شما دارد. معمولا در طراحی این نوع پله از مدل ها ، رنگ ها و مصالح مختلفی استفاده می‌شود. طرح های به کار رفته در پله گرد دوبلکس از جنس چوب، استیل، شیشه و فلز هستند. برخی اوقات نیز ممکن است ترکیبی از مدل های مختلف به کار برود. در بعضی مدل ها از محافظ و نرده استفاده می‌شود در حالی که ممکن است برخی نیز بدون محافظ طراحی شوند.

پله گرد چوبی دوبلکس

از آنجا که چوب یکی از متریال هایی است که در طراحی اهمیت زیادی دارد، در ساخت پله گرد نیز از چوب استفاده می شود. چوب فضای خانه شما را دلنشین، سنتی و زیبا جلوه می دهد. یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین مدل پله گرد است.
در فضای داخلی منازل معمولاً از این پله گرد چوبی دوبلکس استفاده می شود. راه رفتن بر روی پله گرد چوبی فضای خانه را برای شما جذاب و دلنشین می کند.  در اطراف آن نیز نرده های چوبی برای زیباتر نشان دادن دکوراسیون به کار می رود. آنچه در طراحی پله گرد چوبی اهمیت دارد، نوع طراحی، متریال های به کار رفته در آن و ترتیب قرار گیری نرده ها و پله است.

پله گرد چوبی

در سبک مدرن پله گرد چوبی از تزئینات، نقاشی های مدرن یا کلاسیک، اشکال منحنی و زاویه‌دار استفاده می شود. این امر بستگی به سلیقه شما دارد. قیمت آن بستگی به متریال مورد استفاده، متراژ، سبک و طراحی شما بستگی دارد.

همچنین بخوانید : پله و پله گرد و انواع مختلف برای فضا های متفاوت

پله گرد شیشه‌ای – چوبی دوبلکس

در طراحی این نوع پله گرد از ترکیب شیشه و چوب استفاده کنید. در این طرح، شیشه در قسمت پایین نرده پله گرد قرار می گیرد. معمولاً از شیشه های کریستال و شفاف استفاده می شود تا فضای اطراف به خوبی قابل مشاهده باشد. شیشه های به کار رفته در پلهگرد شیشهای – چوبی دوبلکس ایمن و مقاوم هستند و به راحتی ضربه نمی‌خورند یا شکسته نمی‌شوند.

پله گرد شیشه‌ای دوبلکس

یکی از طرح های لوکس و مدرن پله گرد دوبلکس است. در منزل یا محل کار خود می توانید از این نوع پله گرد استفاده کنید. شیشه به کار رفته در پله گرد شیشهای دوبلکس از نوع سکوریت است و مقاومت بالایی دارد.
برای زیباتر جلوه دادن می توانید شیشه را در رنگها و طرح های مختلف به کار ببرید. برخی طراحان به همراه شیشه از نرده نیز استفاده می‌کنند، زیرا دکوراسیون منزل یا محل کار شما را زیبا و جذاب می کند.

پله گرد فلزی دوبلکس

این طرح یکی از پرکاربردترین نوع پله گرد است که در طراحی دکوراسیون داخلی به کار می‌رود. با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خود می‌توانید مدل پله گرد فلزی را انتخاب کنید. این نوع پله گرد را می‌توانید به تنهایی یا به صورت ترکیبی به کار ببرید و فضایی متفاوت در منزل خود بوجود بیاورید.

پله گرد فلزی

اگر به دنبال طراحی راه پله و پله گردی زیبا در منزل خود هستید، می توانید از راهنمایی‌های مشاورین ما در شرکت نوین پله استفاده کنید و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید.
منبع: http://www.parspelleh.com

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *