پله گرد فلزی

پله گزد فلزی-نوین پله

انواع پله گرد فلزی

فلز جزو متریال‌هایی است که به دلیل شکل گیری راحت، هزینه کم، مقاومت (در برابر ضربه، فشار، رطوبت، آتش و…) و رنگ آمیزی متنوعی که دارد، در سازه‌های بسیاری، مورد استفاده قرار می‌گیرد.مانند پله فلزی، المان زیبایی است که بیشتر در خانه‌های با سبک مدرن دیده می‌شود. طرح‌ها و اشکال مختلف راه پله‌های گرد با جنس فلز را می‌توان در فضاهایی با ابعاد متغیر، اعمال نمود.

پله گرد آهنی طرح نردبانی

پله گرد آهنی طرح نردبانی، بیشتر مناسب فضاهای بسیار کوچک است. معمولا شعاع این پله‌ها به دور محور اصلی که ستون پله محسوب می‌شود، بسیار کم در نظر گرفته می‌شود و کف پله‌ها، مستقیما به محور وسط متصل هستند و هیچ فاصله‌ای بین کف و محور وجود ندارد. به دلیل فضای کمی که برای راه رفتن وجود دارد، از نرده‌های فلزی برای جلوگیری از سقوط از پله مانند پله معلق استفاده می‌شود.

 

پله پیچ فلزی دو طرفه

این راه ‎پله، از یک هسته مرکزی توخالی تشکیل شده و با دو چرخش ( یکی بر روی دیگری) مارپیچی، طبقات اصلی ساختمان را به هم متصل می‌کند. خلاقیت شگفت‌انگیز این طرح‌ از پله‌های گرد فلزی، به گونه‌ای است که وقتی دو نفر، از مجموعه‌های مختلف پله‌ها (طبقات) به طور همزمان استفاده می‌کنند، می‌توانند همدیگر را ببینند که بالا یا پایین می‌روند. برای حفظ امنیت بیشتر راه پله، می‌توان از نرده‌های فلزی استفاده کرد  مشابه  پله گرد 

پله گرد فلزی پیچ قائم

گاهی اوقات، زمانی که پله گرد فلزی، در گوشه‌ای از ساختمان و بین دو دیوار قرار گرفته باشد، برای اینکه فضای بین پیچ پله و دیوار خالی نماند، پیچ را به صورت زاویه دار (قائم) طراحی کرده و فضای خالی را به اندازه کف دو الی سه پله، برای پاگرد در نظر می‌گیرند. به این صورت، می‌توان در آن قسمت از راه پله، از المان‌های تزیینی (مانند گلدان و…) استفاده کرد و همچنین خستگی راه‎رفتن بر روی آن را کمتر نمود.

پله مارپیچ آهنی دو شاخه

در صورتی که بخواهند سه یا چندین طبقه را تنها با یک راه پله گرد فلزی، به یکدیگر متصل نمایند، از پله گرد دو یا چند شاخه استفاده می‌کنند. طراحی این راه‎پله به گونه‌ای است که پله‌ی همکف با طبقه مورد نظر، به صورت یک پاگرد ساخته می‌شود و افراد می‌توانند با استفاده از یک راه‎پله، به طبقات مختلف، دسترسی داشته باشند. هر پاگردی که هم سطح با کف طبقات باشد، به عنوان یک شاخه در نظر گرفته می‌شود.

پله گزد فلزی-نوین پله

پروژه های ما :

نوین پله

ارائه دهنه انواع پله ساختمانی

برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی جهت انجام انواع خدمات مورد نیاز با ما همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *